Zaznacz stronę

HDS to czas, jaki znany jest często osobom, jakie miały styczność z budową, remontem, wyprowadzką lub przemysłem. Pojazd HDS znaczy Hydrauliczny Dźwig Samochodowy. Dźwig tenże jest specjalnym, kolejnym elementem, jaki umieszczony jest na samochodzie ciężarowym. Jak sama nazwa sugeruje – jest on uruchamiany poprzez pompę hydrauliczną, jaką to z kolei w ruch wprawia motor benzynowy. 

Na czym polega transport HDS?

Proponowany poprzez spółki przewozowe transport HDS polega na używaniu samochodów ciężarowych zaopatrzonych w określone żurawie, jakie są umieszczone na naczepie pojazdu. Dzięki temu umożliwia on nie jedynie na przewożenie produktów, lecz ich załadunek oraz wyładunek bez konieczności korzystania z pozostałych narzędzi. Stanowcza większość żurawi HDS ma udźwig rzędu choćby kilkunastu ton, co zapewnia przewożenie ciężkich artykułów – produktów budowlanych, konstrukcji metalowych, kontenerów itd. Poza tymże hydrauliczne dźwigi samochodowe na ogół są zaopatrzone także w akcesoria kolejne takie jak haki, taśmy lub przystawki.

Główne wykorzystanie HDS

Przeważnie znajdowane wykorzystanie dźwigów HDS to ich zastosowanie w pojazdach działających dla hurtowni oraz składów budowlanych. Samochody owe każdego dnia transportują ogromne ilości produktów budowlanych – ciężkich oraz o ogromnych gabarytach. Ich ręczny załadunek jest nie jedynie skomplikowany, lecz również w pewnych wypadkach wprost niewykonalny do zrobienia. Dlatego zatem konieczność zastosowania dźwigów HDS. Są one zaopatrzone w panel do zarządzania, składający się z dźwigni.

Budowa innowacyjnych rozwiązań dzięki transportowi HDS

Usługi HDS muszą sprostać współczesnym zapotrzebowaniom konsumentów, jacy wciąż wymagają doskonałej klasy pracy i zabezpieczenia. Spółki przewozowe świadczące usługi HDS Warszawa mają bezpiecznej innowacyjne pojazdy ciężarowe zaopatrzone w określone żurawie, jakie są umieszczone na naczepie samochodu. Takie wyjście powoduje, iż transport HDS umożliwia na przewożenie ładowanie oraz rozładowanie rozmaitego typu towaru bez potrzeby wynajmowania kosztownych narzędzi dźwigowych. Jeśli szukasz usług HDS w swojej okolicy – skorzystaj z oferty Agro-Service.